Author Topic: Avast IS pro WIN10 64-bit Home  (Read 2964 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Avast IS pro WIN10 64-bit Home
« on: July 01, 2016, 07:18:58 AM »
Mám problém.
Mám licenci na avast IS. Včera jsem koupil nový notebook HP 450 ....
Úvodní instalace OS proběhla OK.
Po stažení Avast IS z netu jsem spustil instalaci - vše OK.
Zadal jsem licenční kód - vše OK.
Restartoval jsem NB a bylo KO!!!
(*) WIN10 nenajely standardně, ale vyplivly na mě hlášku: OPRAVA OPERAČNÍHO SYSTÉMU VYČKEJTE!!!!
Po chvíli hláška: SYSTEM POŠKOZEN - pokuste se restartovat - po restartu smyčka od (*).
Musel jsem NB reinstalovat do továrního nastavení.
Vyzkoušel jsem zase instalaci AVAST, pak restart a zase od (*) stejné.
Opět reinstal do tovární nastavení.
Kde je problém?

Offline Endt

  • Avast team
  • Full Member
  • *
  • Posts: 141
Re: Avast IS pro WIN10 64-bit Home
« Reply #1 on: July 08, 2016, 02:53:53 PM »
Dobry den,

Omlouvame se za zpusobene komplikace. K analyze problemu by nam pomohly logovaci soubory (slozky C:\ProgramData\AVAST Software\Avast\log a C:\ProgramData\AVAST Software\Persistent Data\Avast\Logs), ktere ovsem, pokud nemuzete nabootovat, pravdepodobne nebude lehke ziskat.

Na Vasem miste bych zkusil postup: Nainstalovat aktualizace na danny OS, reboot, pouzit avast clear, nainstalovat avast. Pokud opet nastane stejny problem, zkusit nabootovat do safemodu a ziskat danne logovaci slozky.

Diky,
B.
« Last Edit: July 08, 2016, 02:55:51 PM by Endt »

REDACTED

  • Guest
Re: Avast IS pro WIN10 64-bit Home
« Reply #2 on: July 11, 2016, 09:13:56 AM »
Nemůže za tento problém ve WIN10 nainstalovaný antivir Windows Defender?
Co jsem si o něm našel, tak ten nejde odinstalovat, ale jen zakázat a to jen na nějakou dobu, protože se po určité době sám zapne.
Ještě jsem zjistil, že dcera má taky WIN10 64-bit a u ní jsem nainstaloval AVAST FREE ANTIVIRUS a funguje bez problémů.

https://365tipu.wordpress.com/2015/09/20/jak-ve-windows-10-zakazat-window-defender-a-jak-ho-odinstalovat/
"Zakázat tak, aby se sám nespustil, by mělo být možné, ale neobejdete se bez použití PowerShellu (spuštěného jako správce).  Případně můžete ručně zasáhnout do Registry (přes RegEdit), klíč je pochopitelný z následujícího příkazu pro PowerShell."

REDACTED

  • Guest
Re: Avast IS pro WIN10 64-bit Home
« Reply #3 on: July 14, 2016, 10:18:33 AM »
Dobry den,
Windows Defender by mel jit vypnout bez nejakych problemu, aspon ja ho mam vypnuty uz par mesicu bez toho aby se sam zapnul.
Mozna ze se Vam avast nezaregistroval v centru zabezpeceni? To by pak vysvetlovalo, ze se Windows Defender sam spousti...

Nastaveni -> aktualizace a zebezbeceni -> Windows Defender -> a vse vypnout.

Nepouzil jsem zadny jiny program a pokud kliknu na otevrit Windows Defender, napise to hlasku, tato aplikace byla vypnuta a pocitac nemonitoruje....