Author Topic: neoprávněná stržená platba přes kartu  (Read 1417 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sedlacek1995

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
neoprávněná stržená platba přes kartu
« on: December 09, 2023, 11:48:39 AM »
Už je to přes rok co jsem si u vás zrušil veškeré předplatné a i tak jste mi strhli platbu za skoro 2 tisíce a minulý rok taky a jestě v dubnu tisíc do teď nijak sem to neřesil a ani řed tím rokem jsem to neřešil, myslel jsem, že jsem to pravěpodobně blbě odhlásil a měl sem pořízeno znova licenci ale už jsem to nevyužíval ale teď jste mi strhli peníze zas a to už chci řešit. Obrátit se na podporu nemůžu, protože od žádné z plateb nemam ID nebo email nebo cokoliv. Takže tímto žádám o vracení peněz.

Tudíž chci vrátit peníze na kartu/účet s níž je spjatý tento email: sedlacek1995@email.cz
jedná se o platby s datumem 9.12. 2023 990 a 1090 korun dále se jedná o též platby s datumem 27.12. 2022 a ještě jedna platba s datumem 11.4. 2023 s částkou 990

s pozdravem Sedláček a s nadějí že se mi obratem ozvete a vyřešíme tento problém
« Last Edit: December 11, 2023, 09:19:54 AM by sedlacek1995 »

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 246
Re: neoprávněná stržená platba přes kartu
« Reply #1 on: December 12, 2023, 01:50:57 PM »
Dobry den,
Domnivam se, ze by se mohlo jednat o predplatne evidovane pod jinym emailem (muze se jednat napr. o preklep v adrese).
Pro vyreseni problemu doporucuji kontaktovani nasi podpory pomoci tohoto formulare: https://support.avast.com/cs-cz/contact/sales_other_general_pc_avast-premium-security
Do formulare muzete namisto cisla objednavky vyplnit nuly. Pokud mozno, nahrajte do formulare take prilohu s potvrzenim o strzene platbe.
Pokud se vam nepodari pozadavek odeslat, dejte mi vedet. Dekuji,