Author Topic: Avst Software s.r.o.  (Read 2495 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Avst Software s.r.o.
« on: April 05, 2018, 01:20:24 PM »
Witam!
20.03.2018 złożyłem zamówienie 36910950962 na Avast Premier
20.03.2018 wykonałem przelew bankowy (numer referencyjny 890706952789) na wskazaną przez Was kwotę 299,00 PLN zgodnie z danymi w "Instrukcje dotyczące płatności".
Od tego czasu, co kilka dni jestem informowany że kończy się moja licencja na Avast Premier mimo, że do tego czasu wpłata dotarła na podany przez Was rachunek odbiorcy płatności : Global Collect BV w Sztokholmie.
Spełniłem  Wasze warunki dla otrzymania nowej licencji i kodu aktywacyjnego i jestem niemile zaskoczony tak długim oczekiwaniem na mail od Was .
Proszę zatem o zintensyfikowanie działań po Waszej stronie
pozdrawiam
Jan Nasalski
POLAND
43-300 Bielsko-Biała
nasalski2@o2.pl
=============================================================
Hello,
On the 20 of March 2018 I have placed an order number 36910950962 for Avast Premier.
On the very same day, I have made a bank transfer (ref nr 890706952789) of a requested amount of 299,00 PLN according to the details you give in "Instrukcje dotyczące płatności" ("Payment instructions").
Since that day, every few days I'm being informed that my licence for Avast Premier is about to finish, despite the fact that my payment for a new licence have reached the appointed by you as payment receiver account of Global Collect BV in Stockholm.
I have fulfilled your conditions of receiving a new licence and activation code and I am very disappointed with such a long waiting for the message from you.
I kindly ask you to intensify the actions to fulfill the contract on your side.
With kind regards,
Jan Nasalski
POLAND

43-300 Bielsko-Biała

nasalski2@o2.pl

Offline TECH-SAS

  • Avast reseller
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • Sklep z oprogramowaniem antywirusowym
Re: Avst Software s.r.o.
« Reply #1 on: April 19, 2018, 01:42:49 PM »
Nikt tutaj Panu na to nie odpowie, ponieważ nie ma na forum polskiego supportu, czy też procesora płatności. Proszę kontaktować się z firmą która zajmuje się przetwarzaniem płatności i realizacją zamówień dokonanych przez oficjalną stronę www lub z okna programu
+48 223 90-63-36
avast@allsoft.pl

PS. Na przyszłość polecam kupować u Krajowych dystrybutorów, nie będzie problemów. Mamy tańsze ceny, wystawiamy FV, i można w razie czego się podpytać w ojczystym języku.