Author Topic: Nefunkční Avast Secure Browser  (Read 3742 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kamwie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Nefunkční Avast Secure Browser
« on: October 24, 2018, 09:15:23 PM »
Dobrý den,
asi 2 dny mi nejde spustit Avast Secure Browser. Objeví se vždy jen kolečko s načítáním, ale tím to končí. Zkusil jsem jej přeinstalovat, ale chyba přetrvává. Prosím o radu, předem děkuji.

REDACTED

  • Guest
Re: Nefunkční Avast Secure Browser
« Reply #1 on: November 25, 2018, 11:02:55 PM »
Dobrý den, chtěl bych se přidat se stejným dotazem.
Děkuji

Offline ondrejz

  • Browser QA Team
  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 352
    • Avast Secure Browser
Re: Nefunkční Avast Secure Browser
« Reply #2 on: November 26, 2018, 01:54:58 PM »
Dobrý den,

takovou chybu zatím neevidujeme. Můžete prosím popsat, jaký máte operační systém?

Jakou verzi instalujete? Jděte do c:\Program Files (x86)\AVAST Software\Browser\Application\
Verze je název prvního adresáře v této složce.

Prosím také, popište co přesně znamená, že to nefunguje. Např. přiložte screenshot a popište, zda můžete např okno ovládat nebo se okno ani neobjeví atd.

Když program nefunguje, otevřete Správce úloh (pravý klik na základní panel Windows - Správce úloh) a podívejte se, zda běží procesy AvastBrowser.exe


Děkuji

Offline velkyslon

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: Nefunkční Avast Secure Browser
« Reply #3 on: December 05, 2018, 04:55:25 PM »
i já mám stejný problém browser přestal fungovat a nově nejde naistalovat stalo se to po aktualizaci windows 10 instalace končí tím že mi poděkují za instalaci a po několika minutách vyskočí oznámení   že můj windows není aktuální a že na mém počítači safety browser nelze spustit prože není kompatibilní mám widows 10 x64 a ten ověřovací kod je nečitelný trvalo mi asi třicetkrát než jsem byl schopný se trefit
« Last Edit: December 05, 2018, 05:32:49 PM by velkyslon »

Offline velkyslon

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: Nefunkční Avast Secure Browser
« Reply #4 on: December 17, 2018, 08:02:15 PM »
už je to více jak měsíc co avast secure browser přestal fungovat nainstalovat nejde rezignoval jsem a nainstaloval jiný prohlížeč a to ověření na to už příště nervy nemám