Author Topic: Neprovedené vrácení peněz na bankovní účet za službu VPN 5x 14.01 2021  (Read 1938 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Novák Rudolf

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Dne 16.01 2021 (email od Avast o zaplacení a prodloužení licence přišel 14.01 2021 ) mě bylo automaticky strženo z účtu 1850,- CZK za službu Avast SecureLine VPN (5 zařízení), kterou jsem nikdy neplatil a ani nepředplácel ! Okamžitě ještě v ten daný den ( 16.01 2021 ) jsem proto požadoval zrušení transakce a vrácení pěnez krz formulář na podpoře Avast. Obratem mi byl poslán email že mi peníze vrátí do 7 pracovních dnů jinak že se mám obratit na svoji banku. Peníze nepřisly - obrátil jsem se tedy na svoji banku a opravdu nepřišly. Postup jsem během měsíce opakoval přesně 8x až do dnešního dne !!! Toto chování váší firmy zavání buď podvodem a krádeží, nebo nehorázným nepořádkem a po shlédnutí ostatních topicu tady na foru ( stejné problémy ). Realně zvažuji skončit s vaším produktem nadobro. Takhle se chovat k zákazníkům je prostě neuvěřitelné !! A podpora zde na foru ? uvidíme ( koukal jsem že tu je nějaký admin )  PS: toto je skoro až na hromadnou žalobu     Rudolf Novák