Author Topic: Nie mogę się zalogować z podanego maila  (Read 1865 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Krzysztof52

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Nie mogę się zalogować z podanego maila
« on: October 10, 2023, 05:19:50 AM »
Witam, mam konto premium i dostaje maile na konto kr.......ek@mail.com. ale jak próbuję zresetować hasło to mi pokazuje że konto nie jest z tym adresem powiązane. A z tej poczty na której aktualnie jestem zalogowany i do was piszę to nie mogę korzystać w pełni z tego za co zapłaciłem.

Offline Krzysztof52

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: Nie mogę się zalogować z podanego maila
« Reply #1 on: October 19, 2023, 05:02:17 PM »
dobra, jestem zalogowany i na komputerze mam aplikację ze wszystkimi programami typu antitrack czy premium security.
Wchodze tam w subskrycje i jest, że mam jeszcze 264 dni (mam numer licencji jakby co). Tylko jak wchodzę na strone internetową to nie pokazuje mi żadnej subskrycji. no i teraz jak chcę sformatować konto i nie wiem czy mi to wszystko przeadnie czy co ;/

Offline Ognjen3

  • Administrator
  • Newbie
  • ***
  • Posts: 17
Re: Nie mogę się zalogować z podanego maila
« Reply #2 on: October 30, 2023, 01:17:10 PM »
Witaj Krzysztof52,

Przykro nam, że w witrynie Avast nie widzisz żadnych informacji o subskrypcji.

Możliwe, że obecnie nie masz Konta Avast lub zostało ono utworzone przy użyciu innego adresu e-mail. W każdym razie będziemy w stanie Ci pomóc, dlatego skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej, korzystając z tego linku: https://support.avast.com/en-us/contact/paid_pc_avast-premium-security#pc

Podaj informacje, o których wspomniałeś w tym wątku na forum, a nasz zespół pomocy technicznej skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Dziękujemy za poświęcenie czasu na poinformowanie nas o tym problemie.

Z wyrazami szacunku,
Ognjen