Author Topic: Mirror.exe - aktualizace z nadřazeného mirror.exe  (Read 9329 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ThomasArmy

  • Guest
Mirror.exe - aktualizace z nadřazeného mirror.exe
« on: February 28, 2012, 11:11:18 AM »
Jakým způsobem je potřeba nakonfigurovat parametry pro současný mirror.exe v setup.ini, aby byl schopen načítat aktualizační data z jiného/privátního/nadřazeného aktualizačního místa. Verze mirror.exe z ADNM (verze 4.x) to uměla přes parametry "ServersDefPriorities=mirror" a "FirstMirrorUrl=xxx". V současné verzi se mi to zatím nedaří zprovoznit.

MarKvi

  • Guest
Re: Mirror.exe - aktualizace z nadřazeného mirror.exe
« Reply #1 on: February 28, 2012, 12:39:43 PM »
Jakou verzi ADNM pouzivate?

ThomasArmy

  • Guest
Re: Mirror.exe - aktualizace z nadřazeného mirror.exe
« Reply #2 on: February 28, 2012, 12:55:53 PM »
Mirror.exe z ADNM (pro verze 4.x) funguje, já potřebuji, aby to stejné uměl mirror.exe z avast! Administration Console pro ABP - tedy mirror.exe pro verze 6, resp. nyní 7. Consoli mám teď aktuálně 1.1.132.15, mirror.exe je z 19.11.2011 (velikost 792 536 B, 32bit).

MarKvi

  • Guest
Re: Mirror.exe - aktualizace z nadřazeného mirror.exe
« Reply #3 on: February 28, 2012, 01:44:24 PM »
Stavajici interni beta noveho ADNM nepodporuje 2nd lvl mirror. Tato funkce bude v budouci verzi znovu pridana.


ThomasArmy

  • Guest
Re: Mirror.exe - aktualizace z nadřazeného mirror.exe
« Reply #4 on: February 28, 2012, 01:56:02 PM »
Děkuji za info. Přimlouval bych se za rychlou implementaci této funkce, protože je Avast 6 více jak půl roku "na světě" a nám to ve firmě působí obrovské problémy při přechodu z Avast verze 4.x (bez správy přes ADNM) na Avast verze 6.x na vnitrofiremní síti bez přístupu na Internet.

MarKvi

  • Guest
Re: Mirror.exe - aktualizace z nadřazeného mirror.exe
« Reply #5 on: February 28, 2012, 02:02:02 PM »
Uplne jsem minul uvedenou verzi, ktera smeruje na avast! Administration consoli a ne na ADNM.

Funkce 2nd lvl mirror u produktu avast! Administration console neni v planu. Avsak bude k dipozici v nove verzi ADNM.

ThomasArmy

  • Guest
Re: Mirror.exe - aktualizace z nadřazeného mirror.exe
« Reply #6 on: February 28, 2012, 02:27:58 PM »
Bude mi úplně jedno, jestli budu používat mirror.exe z ADNM nebo mirror.exe z Admin Console pro ABP. Já potřebuji vytvořit v našich sítích bez přístupu na internet aktualizační místa pro všechny produkty Avast verze 6/7 (které máme koupeny) a potřebuji, aby všechny produkty z tohoto místa si byly schopny automaticky načítat aktualizace - tak, jak to bylo a fungovalo ve verzi 4 ! Prozatím to zvládá jen Avast Pro Antivirus verze 6/7 a Avast File Server Security verze 6. Admin Console pro ABP resp. její mirror.exe to k naší lítosti neumí - škoda.