Author Topic: Avast x outlook 2007  (Read 7825 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pruzicka

  • Guest
Avast x outlook 2007
« on: March 29, 2012, 03:03:38 PM »
Po přechodu z verze avast6 na avast7 mi při každém odesíláném e-mailu "zatuhne" outlook. Musím jej ve správci úloh ukončit. Program se restartuje, e-mail se odešle. Máme verzi PRO placenou.

Béňa

  • Guest
Re: Avast x outlook 2007
« Reply #1 on: March 31, 2012, 10:15:42 AM »
Zkusil bych pro začátek spustit Diagnostiku Office - klikněte na Start-Programy-Microsoft Office-Nástroje sady Office-Diagnostické nástroje stady Office. Pokud diagnostika nepomůže, udělal bych jasné a jednoduché řešení, a to avast! odinstalovat a znovu ho nainstalovat.
Po odinstalaci avastu doporučuju po restartu počítače spustit Váš čistič disku a registru (nemáte-li, doporučím program CCleaner).
Licenční soubor .avastlic máte doufám někde zálohovaný.

CCleaner stáhnete zde: http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/optimalizace_systemu/ccleaner/
avast! Pro stáhnete zde: http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/antiviry/kompletni/avast-pro-antivirus/

pruzicka

  • Guest
Re: Avast x outlook 2007
« Reply #2 on: April 02, 2012, 02:59:31 PM »
Odinstalaci jsem provedl pomoci utility aswclear v nouzovem rezimu - tak jak to popisuji na starakach www.avast.cz. CC cleaner jsem nepouzil. I presto problem pretrvava. Na technicke podpore mi sdelili, ze nyni neni reseni. Navrhli mi, at si vypnu mailovy stit  :o K cemu pak tedy ten antivirus budu mit?

Offline lukas.hasik

  • Avast team
  • Advanced Poster
  • *
  • Posts: 929
  • Product manager of Avast Security for Windows
Re: Avast x outlook 2007
« Reply #3 on: April 03, 2012, 10:19:08 AM »
Dobry den, muzete prosim zkusit vypnout "avast plugin pro Outlook" ? To by melo zrusit integraci avastu primo do Outlooku, ale spam a mail shield by mel dale kontrolovat vase odchozi emaily (jen nebudete mit avast! toolbar primo v Outlooku).
Na oprave tohoto problemu se pracuje a mel by byt vyresen v pristim updatu programu. Za problemy se omlouvame...
Quality is also a feature.