Author Topic: Problém s webovým štítem  (Read 5318 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

juro111

  • Guest
Problém s webovým štítem
« on: April 10, 2012, 01:12:21 AM »
Dobrý deň.
Dnes som si aktualizoval AvastFree na verziu 7 a mám problém s načítavaním www stránok. Dokiaľ nevypnem webový štít, tak mi žiadnu stránku nenačíta. Používam firefox a operu. Po vypnutí webového štítu už nedokážem tento štít znovu zapnúť. Rovnaký problém je aj s mailovým štítom, ktorý keď vypnem, tak už sa nedá zapnúť. Znova sa oba zapnú až po reštarte windowsu.
Vie mi niekto poradiť, kde môže byť problém?
Ďakujem.

juro111

  • Guest
Re: Problém s webovým štítem
« Reply #1 on: April 10, 2012, 10:33:51 AM »
Neviem čo sa mi s počítačom práve stalo, ale už to funguje ako má. Počítač zrazu prestal reagovať, tváril sa akoby stratil pripojenie na internet, nič nešlo spustiť ani vypnúť. Dal som reštartovať počítač, nakoniec musel byť vynútený. Po nabehnutí systému sa avast hneď aktualizoval (vírusovú databázu). Spustil som firefox a všetko ide ako by malo aj so zapnutým webovým štítom. Nechápem tomu, ale hlavné je, že už mi to ide.
Tak sa ospravedlňujem za planý poplach. Keby sa problém znova objavil, tak sa asi zase ozvem.

juro

Nethiel

  • Guest
Re: Problém s webovým štítem
« Reply #2 on: May 08, 2012, 06:15:53 PM »
Ahoj,
No cos tady popisoval tak stejný problém jsem měl též, ale také nevím v čem to spočívá. Myslím si, že je to někde v zdrojovým kódu kam smrtelník neá přístup  ;). Bylo by fajný kdyby nám to někdo z Avast! vysvětlil, protože by mně to docela zajímalo :-)