Author Topic: Wyłączenie powiadomienia o subskrypcji  (Read 5210 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ewelcia

  • Guest
Wyłączenie powiadomienia o subskrypcji
« on: May 02, 2013, 02:02:54 PM »
Witam,
Czy jest możliwość ustawić w avast free, aby nie pokazywała się kilka razy dziennie agresywna i czerwona informacja o wykupieniu subskrypcji?
Raz się już nabrałam, myśląc że mi się okres roczny skończył. A tymczasem ściągnęłam wersję próbną internet security. Później znowu mordowanie się, że skończył się okres próbny i zarzucanie człowieka informacjami.
Przeinstalowałam program i jest ok, ale komunikat "wywala" dość często. Martwię się, że ktoś życzliwy będzie mi chciał to znowu aktualizować
program myśląc, że przestał działać :P

Offline Ewelinaa

  • Avast team
  • Full Member
  • *
  • Posts: 101
Re: Wyłączenie powiadomienia o subskrypcji
« Reply #1 on: May 02, 2013, 02:09:59 PM »
Witam,

jak pokazuje się dośc często jakieś wyskakujące okienko nt. subskrypcji/rejestracji w avast! free, przyczyną może być:
1) zainstalowana wersja próbna - wystarczy bezpłatnie zarejestrowac program (KONSERWACJA - Rejestracja)
2) zainstalowana wersja płatna - wtedy trzeba przeinstalowac i zainstalowac wersje free.
Informacje o wersji programu widać po jego otworzeniu na gorze okna.

ewelcia

  • Guest
Re: Wyłączenie powiadomienia o subskrypcji
« Reply #2 on: May 02, 2013, 02:15:02 PM »
Wersja, którą posiadam, to wersja free. Jest zarejestrowana od kilku tygodni.
Mnie chodzi o wyskakiwanie powiadomień dotyczących wykupienia subskrypcji INTERNET SECURITY. Wprowadza to wszystkich w błąd, ponieważ domownicy myślą, że skończył się okres rejestracji i avast przestał działać.

edit: Przeinstalowałam kolejny raz. Może teraz będzie dobrze :)
« Last Edit: May 02, 2013, 02:55:21 PM by ewelcia »

Offline Ewelinaa

  • Avast team
  • Full Member
  • *
  • Posts: 101
Re: Wyłączenie powiadomienia o subskrypcji
« Reply #3 on: May 03, 2013, 10:50:19 AM »
Witam,

jeśli problem nadal występuje, prosze wrzucic zrzut ekranu wyskakującego okienka.