Author Topic: Avast Assist Neobjednaný  (Read 1320 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Michal Novák

• Newbie
  • *
Avast Assist Neobjednaný
« on: June 17, 2020, 10:55:04 AM »
Dobrý den,
14.6 proběhla z mého účtu platba za avast assist, který jsem si neobjednal. Cena 1850,-. Nepřišlo mi žádně potvrzení na email tudiž neznam ID objednavky. Rád bych se zeptal jestli je možne to nějak reklamovat, v programu mam napsano že aktivovanou mam pouze Free verzi programu, vlastně vubec nevím co se zaplatilo. Ukradl mi někdo udaje ke kartě ? nevim jak je to možné. Děkuji za odpověd.
Par udaju z platby
Variabilní symbol: 10280796
Specifický symbol: 101213001
ID transakce: 205-15062020 1086002127690
Popis pro mě: 20200615 PLATEBNÍ KARTY
Adresa | stát : ASSIST, Kypr
« Last Edit: June 17, 2020, 10:58:32 AM by Michal Novák »

Offline Michal Novák

• Newbie
  • *
Re: Avast Assist Neobjednaný
« Reply #1 on: June 17, 2020, 12:07:17 PM »
+ Odpověd podpory.

Dostal sem na email odpověd od podpory s tim že mi penize budou vraceny. Pry to bylo za zaplaceni Secure VPN. Ptam se jak je možné že za produkt který stojí 91,- měsíčne mi bylo strhnuto 1850,- což jsou skoro dva roky předplatného? A jak je možné že se mi produkt aktivoval aniž bych ho kupoval ?

Email
Dobrý den pane Nováku,

děkujeme Vám za kontaktování společnosti Avast. Rádi Vám pomůžeme.

Platbu v hodnotě 1850 Kč se nám podařilo dohledat jako provedenou na produkt Avast SecureLine VPN. Tato objednávka je zaregistrována na e-mailovou adresu s překlepem, kam byla zaregistrována zkušební verze programu v dubnu tohoto roku. Vzhledem k překlepu v e-mailové adrese Vám e-mail informující o blížícím se prodloužení nemohl být doručen.

Rádi bychom Vám tímto oznámili, že žádost na vrácení částky 1850 Kč je ve zpracování.

Během následujících 5 až 7 pracovních dní Vám budou peníze vráceny stejným způsobem, jakým byl nákup uskutečněn. Prosíme Vás o trpělivost a následnou kontrolu, zda byla částka v pořádku připsána na Váš účet.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kdykoli kontaktovat.

S pozdravem

Petr Novák
Avast Zákaznická podpora
'

Děkuji za odpověd