Author Topic: Buna ziua ,cum pot rentunta la abonament!  (Read 10300 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ticuelycompany

• Newbie
  • *
Buna ziua ,cum pot rentunta la abonament!
« on: July 11, 2020, 05:52:34 PM »
Buna ziua,cum pot renunta,anula acest abonament?MKHRFS-E96UAJ-5Q48L6,anul trecut am pus pe cineva sa-mi cumpere un antivirus  si s-al instaleze pe calculator,nu sa platesc abonamet anual la voi si sa-mi ia bani din cont fara sa fiu instiintat,vam dat eu acceptul ca sa-mi faceti abonament,sa-mi luati bani din cont,s-ai furati,va rog sa anulati abonamentul acesta,nu am incheiat nici un contract cu voi,sau vam dat acceptul ,nu ma intereseaza! >:( >:( >:(

Offline Ilie I.

• Got rogue
  • Jr. Member
  • **

Offline Mihaela10

• Newbie
  • *
Re: Buna ziua ,cum pot rentunta la abonament!
« Reply #2 on: August 16, 2020, 09:07:25 AM »
Ati rezolvat ceva! M-am trezit cu banii luati fara sa fi comandat nimic, nu am primit niciun e-mail, nu am abonament, licenta sau ceva de la ei ca sa descarc. Le-am trimis e-mail sa vedem pentru ce mi-au luat banii. Am vorbit si la banca sa-mi blocheze cardul, insa plata este deja facuta si nu am ce sa mai fac.

Offline Mihaela10

• Newbie
  • *
« Reply #3 on: August 19, 2020, 09:42:48 AM »
Tranzactie efectuata, s-a rezolvat foarte repede, insa nu aici. mai este un topic, am postat si acolo, ieri banii erau deja in cont.

https://forum.avast.com/index.php?topic=220340.45

Offline claudiuc

• avast! Security Expert
  • Avast Reseller
  • Sr. Member
  • *
  • www.avastantivirus.ro
    • www.avastantivirus.ro
Claudiu C. - Easy Media
Avast & AVG Distributor Romania, Moldova, Hungary
https://www.avastantivirus.ro/

Offline maxescu26

• Newbie
  • *
« Reply #5 on: October 30, 2020, 09:29:44 PM »
Buna seara,
doresc urgent anularea tranzactiei de prelungire automata cu ID: 84677420300 si returnarea sumei in cont. De ce mi s-au tras din cont 83,29 dolari deja azi 30.10.2020 cand mai sunt 16 zile pana la implinirea anului de la achizitia precedenta (care s-a facut in 14.11.2019 ora 12,30)?
De ce nu va respectati termenul de 15 zile enuntat in Cancellation and Refund Policy??
NU mai doresc serviciile Avast.