Author Topic: Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal  (Read 7013 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline jannovy0

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal
« on: April 08, 2023, 03:49:11 PM »
dobrý den

Dneska mi 15:07 odeslala platba s částkou 1190 kč na Avast kterou jsem neobjednával. Nezadával jsem číslo karty. V historii objednávek nic není. Žádám o urychlené vrácení peněz na můj účet.

S pozdavem
Nový Jan

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2295
Re: Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal
« Reply #1 on: April 12, 2023, 01:27:47 PM »
Dobry den,
kontaktujte, prosim, podporu pres formular: https://support.avast.com/cs-cz/contact/sales#pc

Diky,
Milos

Offline jacobqhoza

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal
« Reply #2 on: April 26, 2023, 11:10:29 AM »
Dobrý den, mám stejný problém, v historii objednávek nic nemám a také mi odešly peníze z účtu.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2295
Re: Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal
« Reply #3 on: May 02, 2023, 01:18:16 PM »
Dobry den,
viz predchozi prispevek (kontaktujte, prosim, podporu pres formular: https://support.avast.com/cs-cz/contact/sales#pc)

Diky,
Milos

Offline olvcs

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal
« Reply #4 on: June 20, 2023, 01:05:49 PM »
Dobrý den,
mám v podstatě stejný problém. Peníze mi byly stržené z účtu i přes to, že karta navázaná na Avast účet již není platná. Produkt již dávno nepoužívám, nevidím ho ani na svém účtu a nejsem schopen stržení platby zabránit. Již dvakrát jsem žádal o vrácení peněz, uplynulo 14 dnů a nic se neděje. Přes kontaktní formulář je to o ničem, bez odezvy. Pouze mi přišlo na mail, že se mi někdo ozve jakmile to bude možné. A to zatím zřejmě nebylo. Číslo objednávky 18300818. Na strženou částku 1390,-Kč dodnes nemám fakturu a ani odkaz, kde si ji můžu stáhnout.
Děkuji za odpověď, s pozdravem
Petr Štěpán

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2295
Re: Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal
« Reply #5 on: June 23, 2023, 11:49:52 AM »
Dobrý den,
naše podpora se na to podívá a dá Vám vědět. Omlouváme se za pozdní odpověď.

Milos

Offline olvcs

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal
« Reply #6 on: June 26, 2023, 03:48:33 PM »
Dobrý den,
vše se nakonec podařilo zdárně vyřešit, peníze jsou na cestě zpět.
Děkuji, s pozdravem
Petr

Offline Patholog

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal
« Reply #7 on: August 10, 2023, 06:53:47 PM »
TAKŽE U MĚ TO SAMÉ NIC JSEM SI NEKOUPIL AVAST LICENCI MÁM DO LISTOPADU TOHOTO ROKU A PŘESTO MI BYLO STRŽENO Z BÚ 1290,-
2x jsem kontaktoval podporu 2x mi bylo napsano že: S politováním vám oznamujeme, že na základě e-mailové adresy a jména, které jste nám poskytli, jsme vaši objednávku nedokázali najít.
Když pošlu i foto z BU že platba odešla včetně dalších údajů už žádná reakce. 
Takže Vážení počkám týden a pak tohle budu řešit s právníky protože chování Vaši firmy je hnus.
 Žádost o vrácení peněz - 18810470 [ ref:_00Db0Z3Sf._5005p35vSKy:ref ]
Žádost o vrácení peněz - 18971316 [ ref:_00Db0Z3Sf._5005p36v9Bo:ref ]

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 298
Re: Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal
« Reply #8 on: September 05, 2023, 02:10:41 PM »
TAKŽE U MĚ TO SAMÉ NIC JSEM SI NEKOUPIL AVAST LICENCI MÁM DO LISTOPADU TOHOTO ROKU A PŘESTO MI BYLO STRŽENO Z BÚ 1290,-
2x jsem kontaktoval podporu 2x mi bylo napsano že: S politováním vám oznamujeme, že na základě e-mailové adresy a jména, které jste nám poskytli, jsme vaši objednávku nedokázali najít.
Když pošlu i foto z BU že platba odešla včetně dalších údajů už žádná reakce. 
Takže Vážení počkám týden a pak tohle budu řešit s právníky protože chování Vaši firmy je hnus.
 Žádost o vrácení peněz - 18810470 [ ref:_00Db0Z3Sf._5005p35vSKy:ref ]
Žádost o vrácení peněz - 18971316 [ ref:_00Db0Z3Sf._5005p36v9Bo:ref ]
Dobry den, vas pozadavek jsem proveril a vidim, ze byl nasledujici den vyresen (11. srpna). Za komplikace se omlouvame.
ō͡≡о

Offline luky.pista

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal
« Reply #9 on: September 06, 2023, 09:26:15 AM »
Dobry den 1.9.2023 mi bolo strhnute predplatne a vystavena objednavka cislo 61713892. Nakolko moje zariadenie uz vyse pol roka nepouzivam( pokazeny pocitac) a nakolko som si nic neobjednaval ziadam o vratenenie sumy 72,99 eur a zrusenie automatickeho predplatneho o ktorom som ani nevedel, ze ho mam. Pisal som uz dve ziadosti cez vasu stranku a snazil sa dovolat na zakaznicku linku, avsak neuspesne. Nemam od vas ani ziadne vyjadrenie. Za skoru odpoved a vybavenie mojej reklamacie vopred dakujem.
Lukas

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 298
Re: Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal
« Reply #10 on: September 06, 2023, 10:44:50 AM »
Dobry den 1.9.2023 mi bolo strhnute predplatne a vystavena objednavka cislo 61713892. Nakolko moje zariadenie uz vyse pol roka nepouzivam( pokazeny pocitac) a nakolko som si nic neobjednaval ziadam o vratenenie sumy 72,99 eur a zrusenie automatickeho predplatneho o ktorom som ani nevedel, ze ho mam. Pisal som uz dve ziadosti cez vasu stranku a snazil sa dovolat na zakaznicku linku, avsak neuspesne. Nemam od vas ani ziadne vyjadrenie. Za skoru odpoved a vybavenie mojej reklamacie vopred dakujem.
Lukas
Dobry den, mohu potvrdit, ze vasi zadost evidujeme a co nejdrive ji vyresime (cislo pozadavku 19151691). Za potize pri kontaktovani nasi podpory se omlouvame.
ō͡≡о

Offline Patrik17

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal
« Reply #11 on: September 07, 2023, 04:38:21 PM »
Dobrý den
Dne 2.9.2023 mě bylo strženo z učtu 212487682/0600 990Kč na nějaký učet Avast limassol cy a to sem nic neobjednával a ani nepotvrzoval. Před rokem sem všem zrušil,jak profil tak i předplatné atd. a stejně mě byly strženy peníze z učtu a to mě ani nepřišel žádný email s tím,že bych něco platil tak že ani nemám číslo objednávky abych mohl žádat o peníze zpět. Rád bych aby jste mi vrátili peníze a do příště se to neopakovalo.

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 298
Re: Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal
« Reply #12 on: September 07, 2023, 04:46:25 PM »
Dobrý den
Dne 2.9.2023 mě bylo strženo z učtu 212487682/0600 990Kč na nějaký učet Avast limassol cy a to sem nic neobjednával a ani nepotvrzoval. Před rokem sem všem zrušil,jak profil tak i předplatné atd. a stejně mě byly strženy peníze z učtu a to mě ani nepřišel žádný email s tím,že bych něco platil tak že ani nemám číslo objednávky abych mohl žádat o peníze zpět. Rád bych aby jste mi vrátili peníze a do příště se to neopakovalo.
Dobry den, mohu potrvidt, ze jsme pred rokem vase predplatne zrusili. Domnivam se, ze by se mohlo jednat o predplatne evidovane pod jinym emailem.
Pro vyreseni problemu doporucuji kontaktovani nasi podpory pomoci tohoto formulare: https://support.avast.com/cs-cz/contact/sales_other_general_pc_avast-premium-security
Do formulare prosim pridejte prilohu s potvrzenim o strzene platbe.
ō͡≡о

Offline Patrik17

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal
« Reply #13 on: September 07, 2023, 04:56:11 PM »
Z jiného emailu to evidované být nemuže když sem si avast profil z jineho emailu nezkládal.

Offline Patrik17

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal
« Reply #14 on: September 10, 2023, 10:22:41 AM »
Před třemi dny mi přišel email,že to se mi do 48 hodin někdo ozve a bude řešit moji žádost(19194286)vrácení pěněz a pořád nic.Bylo mi napsano,že to může být evidované z jineho emailu,ale ja sem byl regitrovan pouze z emailu sch.patrik@email.cz posílal sem z toho emailu žadost a to i se screenem stzení peněz z mého učtu.
Chování vaši firmy je opravdu hnus,pokud se to brzo nevyřeší budu to řešit se svým právníkem.