Poll

DORITI AVAST FUL IN LIMBA ROMANA !

DA
NU
DIN CE STIU E FULL IN ROMANA
AM OBSERVAT CA NU ARE TOATE PRODUSELE IN LIMBA ROMANA
NU SUNT CURIOS

Voting closes: April 03, 2022, 04:51:30 PM

Author Topic: LIMBA ROMANA ACTIVA IN TOATE PRODUSELE  (Read 357 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bonchisdariusmaxim

• Newbie
  • *
LIMBA ROMANA ACTIVA IN TOATE PRODUSELE
« on: April 03, 2021, 04:48:58 PM »
Buna ziua,
cu toata stima si respectul as dori sa ridic cateva probleme pentru creatori Avast ,
Punctul 1 -- interfata in limba romana trebuie si e NECESAR SA FIE OBLIGATORIE, daca vreti sa continuati sa vindeti in tari ca Romania produsul dumneavoastra, meniurile de ajutor sa fie accesibile si in limba romana precum si posibilitatea de a lasa un comentariu sau orice ar fi necesar in limba noastra, LIMBA ROMANA ,
Concluzie : eu o sa renunt la produsurile Avast tocmai din acest motiv, va rog sa sustineti sau nu aceasta postare daca doriti ca in comunitatea romaneasca sa apara clienti mai multi si fideli.
Punctul 2 -- De cand am instalat servicile Avast am niste probleme groaznice cu calculatorul , am configuratie de gaming si totusi merge foarte greu de la prostiile ce le baga avastul , este inadmisibil de urat sa te trezesti ca ai luat licenta la antivirus si defapt ti sa ingreunat calculatorul de 5 ori mai rau decat fara licenta sau fara alte programe antivirus, tin sa anunt ca am windows 10 cu licenta , pe o scara de la 1 la 10 as da nota 1 la acest program numit AVAST, AVAST CLEANUP, AVAST DRIVER UPDATER, AVAST THEATRE, MERGE GROAZNIC regret toti bani investiti
Concluzie : faceti pachete full cu interfata limba romana , dar nu inainte de a verifica daca viitorul calculator ce instaleaza antivirusul de la voi este BOMBA cum cereti voi sa poata sa ruleze programele voastre

ps:NU STERGETI POSTAREA PENTRU CE AM SCRIS, ESTE PAREREA MEA SI AM DREPTU SA O POSTEZ PE ORICE FORUM!

Astept pareri si eventual recenzi la ce am scris mai sus de la oricine are cat de cat cunostinte sau a mai patit ce am patit eu