Author Topic: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění  (Read 8171 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dr.10

• Newbie
  • *
Re: neoprávněně stržená platba bez objednání či upozornění
« Reply #15 on: November 22, 2022, 09:07:48 AM »
Tento problém mám aj ja. 21.11.2022 mi z účtu odišla platba vo výške  65.83€,-, pričom sa jedná o platbu kartou.

Cez túto dobu som bol doma a nič som nikde kartou neplatil, ani na internete. Mám free verziu Avastu.

Prosím o vrátenie čiastky späť na môj účet. V emailu od vás žiadné potvrdenie platby či objednávky nemám a u transakcie nemám žádné údaje. Neviem, za čo som zaplatil...

Offline prokopes_

• Avast team
  • Full Member
  • *
« Reply #16 on: November 22, 2022, 09:33:45 AM »
Tento problém mám aj ja. 21.11.2022 mi z účtu odišla platba vo výške  65.83€,-, pričom sa jedná o platbu kartou.

Cez túto dobu som bol doma a nič som nikde kartou neplatil, ani na internete. Mám free verziu Avastu.

Prosím o vrátenie čiastky späť na môj účet. V emailu od vás žiadné potvrdenie platby či objednávky nemám a u transakcie nemám žádné údaje. Neviem, za čo som zaplatil...
Dobry den, doporucuji kontaktovani nasi podpory na strance: https://support.avast.com/cs-cz/contact/sales_other_general_pc_avast-premium-security

Offline samko1.mudry

• Newbie
  • *
« Reply #17 on: November 22, 2022, 07:35:30 PM »
.

Offline Dr.10

• Newbie
  • *
« Reply #18 on: November 22, 2022, 07:38:32 PM »
Uz som vam zaslal 2 tickety s ID:16959248 a ID:16957153. Zatial bez akejkolvek odozvy.
Tento problem pokladam za dost vazny a preto dufam ze sa moje peniaze dostanu na povodne miesto.

Vopred Dakujem za odpoved.

Mudry Samuel