Author Topic: Číslo objednávky  (Read 1896 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline honzavysocki

• Newbie
  • *
Číslo objednávky
« on: January 08, 2019, 06:02:02 PM »
Dobrý den, mám potíže s vašim produktem. Dne 2.1. 2019 mi bylo z účtu strženo 790 kč a já nevím za co. Na předešlém počítači jsem používal Avast a pravděpodobně se mi aktivoval nějaký produkt. Nechci ho a na vaši podpoře se mi problém nepodařilo vyřešit. Ve formuláři musím vyplnit číslo objednávky, které ale nemám na žádném svém E-mailu. To je neřešitelný problém, ale já chci své peníze zpět. Pomozte mi prosím.
« Last Edit: January 09, 2019, 09:32:02 AM by Milos »

Offline Milos

• Avast team
  • Super Poster
  • *
Re: Číslo objednávky
« Reply #1 on: January 11, 2019, 09:51:30 AM »
Dobry den,
podle informaci z nasi podpory bylo provedeno vraceni penez (tiket 07817552).

Milos

Offline Sarka9

• Newbie
  • *
« Reply #2 on: February 06, 2019, 03:25:18 PM »
Dobrý den, tento problém nastal i u mě, spustila jsem zkušební verzi a následně se po 2 měsících strhli 1190 korun. K objednávce nemám žádné číslo objednávky, ani nejde k emailu zpětně dohledat, takže jsem nemohla ani vypnout automatické prodloužení. Jak kdyby nikdy nic neproběhlo. Přesto mi byly peníze strženy. Již dvakrát jsem psala na support a jediné co přišlo byli automaticky vygenerované zprávy bez další komunikace a řešení problémů. Jak mám požadovat reklamaci na něco od čeho nemám objednávkové číslo a ani žádné údaje o tom že nějaká objednávka proběhla, pouze stržené peníze z účtu.
Děkuji Šárka Hanáková, sarkahahanak@gmail.com

Offline Vladimir Hornicek

• Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Customer Retention Supervisor
« Reply #3 on: February 08, 2019, 02:39:31 PM »
Podařilo se nám Váš renewal dohledat. Ve vaší emailové adrese byl překelep (*@gmail.cpm).
Případ byl předán kolegům a částka Vám bude vrácena.

Offline La13

• Newbie
  • *
Číslo objednávky
« Reply #4 on: November 28, 2019, 10:02:28 AM »
Dobrý den, mám stejný problém. Někdo, komu jsem půjčila počítač asi omylem zakoupil produkt, který nepotřebuju. Nemám číslo objednávky, nemůžu nikde dohledat mail, takže nemůžu napsat na support, na maily nemám odpověď. Ani v přehledu ojednávek podle kreditní karty jsem číslo objednávky nenašla, produkt je ale aktivní a peníze mi byly strženy z účtu. Prosím o pomoc..

Offline Vladimir Hornicek

• Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Customer Retention Supervisor
« Reply #5 on: November 28, 2019, 02:17:27 PM »
Dobrý den,

kolegové Váš případ dořešili v tiketu 08455642.

Požadavek na vrácení peněz byl zadán.